| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Am o intrebare? cum sa imi fac cont wifi.cand dau pe wi fi imi apare altii care sunt conctati da nu imi zice cum sa fac cont? cum sa fac conexiunea la internet? imi zice sa adaug o retea SSID retea securitate si parola si la securitate imi spune WEP si wifi i conectat.cum sa fac sa am cont.va multumesc

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Nu poti face cont pe Wi-Fi, Wi-Fi-ul iti permite sa te conectezi la internet daca ai un router propriu sau daca esti intr-un loc public unde ai acces la Wi-Fi gratuit. Daca router-ul este privat acesta va avea parola fara de care nu iti permite conectarea la reteaua de internet, daca este public (de exemplu in mall, piscina, cafenea...etc) atunci este liber. Ceea ce poti face sa ai retea in casa trebuie sa iti cumperi un Router Wrless pe care il configurezi usor dupa instructiunile din pachet.

2 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Cred ca esti un trool.

| SorinTudor a răspuns (pentru bogboy101):

Nu trebuie sa razi de el, daca poti sa-l ajuti o faci daca nu vrei sau nu poti nu o face