| Comi2001 a întrebat:

Am o intrebare:
De black friday cu cat se poate ieftini Samsung galaxy mini2 pe eMAG?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Anul acesta Black Friday Romania 2013 va avea loc tot pe data de 29 Noiembrie.
Pana atunci vor mai fi niste scumpiri deci nu cred ca atunci il vei lua mai ieftin decat daca l-ai cumpara acum.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai mare reducere va fi de 30%

Răspuns utilizator avertizat
| buzucan a răspuns:

Http://blog.chestiiutile.com/blogging/oferta-emag-black-friday-2013.html asta este oferta oficiala, de la magazinele online. vezi ca este acolo s mini 2

| rolicx a răspuns:

Pana la black friday nu cred ca o sa mai fie pe undeva telefonul ala :)). asa ca daca tot ti-l doresti, cumpara-l acum. http://www.cel.ro/......-white-l/, e mai ieftin cu 120 ron decat pe eMAG :))