| thetyky12345 a întrebat:

Am o intrebare
De ce mi se umfla bateria la telefon.
Deci nu am mai folosit telefonul demult(touch screen).Si cand l-am luat inapoi de pe birou carcasa de la el nu mai statea, bateria era prea mare.Am mai asteptat zile si tot mai mare.Si carcasa e greu sa o pun.
Se poate repara, si cum?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| kidy00 a răspuns:

Pai, pentru ca s-a uzat! Cumperi alta baterie happy, sau lipesti cu scoci happy!

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

E pe "duca"!
Trebuie alta, nu se mai repara.
Se intâmpla de obicei cand sta foarte mult la incarcat (o zi, doua) sau când e prea veche.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cumpără altă baterie, n-ai ce-i face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara de la un magazin GSM sau un service pentru telefoane

| thetyky12345 explică:

Si de unde as putea ca cumpar si cu cat

| thetyky12345 explică:

De unde pot cumparasmug