| Abaza_Valentin_2001 a întrebat:

Am o intrebare,de curand mi-am scapat telefonul in apa,l-am scos repede l-am sters cu un prosop si dupa l-am bagat in orez (am separat bateria de el si le-am lasat pe ambele in orez) pana cand m-am intors de la scoala, deci de la 7 la 2, touch-ul imi functioneaza da nu cum trebuie, adica merge sa scriu parola (pin) dar cand vreau sa deschid ceva deschide altceva... iar acum l-am bagat iar in orez si il voi lasa pana seara (de la 3 la 9). Credeti ca mai poate functiona?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa il tii in orez cam 3 zile. Ce faci tu e caca maca. Il scoti, iar il bagi.