| cristimuntean a întrebat:

Am o intrebare este bun telefonul Nokia lumia 435?.ce caracteristici speciale are.? Merg bune jocurile. Etc? Are rost sami cumpar unul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Probabil te referi la Microsoft Lumia 435. Trebuie sa stii ca un Windows Phone nu este cea mai buna alegere in cazul in care cauti un telefon pentru jocuri. Pentru jocuri, ar fi mai indicat sa alegi un telefon cu Android. Diferenta o face multitudinea de jocuri din market-ul fiecarui sistem. Oricum, Microsoft Lumia 435 iti va permite sa rulezi cele mai populare jocuri disponibile, fara probleme majore. Ai putea intampina eventuale probleme la jocuri precum "Asphalt 8", insa nu e sigur. Pretul telefonului este multumitor totusi. Trebuie insa sa vezi si de unde il cumperi. De exemplu, eMAG nu il mai are in stoc.

2 răspunsuri:
| cristimuntean explică:

Merși
Uite mi-am luat un karbonn sparklev cu un android one
Având versiunea de Android 6.0
Merși mult de răspuns
Sunt foarte mulțumit de acest telefon la un preț ok
De 550 lei de pe Emag
Am comandat produsul și următoarea zi dimineață a și sosit
E super

| Mario1999 a răspuns (pentru cristimuntean):

Ma bucur ca ai gasit un telefon care sa-ti placa!