| anonim_4396 a întrebat:

AM O INTREBARE FFFOARTE IMPORTANTA!
DACA RASPUNDETI LA INTREBAREA ASTA,AR TREBUII SA STITI DESPRE APLICATIA TALKING ANGELA.
Bunnn,o prietena ma obseda cu chestia cum ca in spatele aplicatiei Talking Angela este un hacker care dupa ce afla informatii despre tine,vine si te omoara,sau te fura, etc...
Voi ce credeti? Dau funda la raspunsul mai indetaliat si cu cea mai buna rezolutie. E EXTREM DE IMPORTANT!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum poti sa crezi asa ceva? Cred ca esti un copil.Te-a mintit.

| Alinaaa333 a răspuns (pentru darrio2007):

Da,sunt copil, dar mi-a trimis o poza cu multe chesti care dovedesc ca aplicatia de periculoasa.dar acum ma joc pe jocul ala sa vad ce e. P.S- am 14 aniwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Alinaaa333):

Multi inainte!

| PedoBarbie a răspuns:

Nu e adevărat. Baliverne. Nu te omoară sau fură nimeni pentru că ai o aplicaţie pe mobil oricare ar fi eaaplicaţia. Nu mai crede tâmpenii.

| StefaniaM a răspuns:

Da serios ca o prietena a fost rapita de tigani pentru ca a avut aplicatia aia pe telefon! LOL, am
Trait sa o aud si pe asta rolling on the floor)))

| Tarabostes a răspuns:

Un hacker? rolling on the floor aplicatia ale minioane de descarcari cum asculta el tot ce zic toti oamenii astia? Cum sa te omoare? Aoloooo! rolling on the floor

| TheLovelyGhost a răspuns:

Am avut si eu aplicatia vreo 5 luni dar ma cam plictisea... nu am murit big grin si din fericire nu m-a furat nimeni

| Bella1love a răspuns:

Alooo...lume! Nu mai faceti misto pentru ca e adevarat! Poate ca voi nu ati fost atenti si vorbiti fara sa stiti! Eu am vazut "cu ochii mei" doi baieti in ochiul Angelei si exista aceasta aplicatie da hackeri! Nu mai radeti si mai luati si in serios anumite ipoteze, eu chiar i-am vazut am pe telefon poza!

| Barbati4Femei a răspuns:

Nu, e clar ca esti doar prostuta si o crezi.

| Alinaaa333 a răspuns:

P.S- Cica este un pedoffin care este o reflectie in ochiul Angelei si care(dupa cum ati vazut, daca apasati pe inima din stanga-jos)va ia poze si asa are informatii despre tine.

| Cristea_Bogdan_1998 a răspuns:

Eu cred ca aplicatia este un fake care vrea sa te sperie