| FerLin a întrebat:

Am o intrebare legata de telefoanele Samsung Galaxy S2 si versiunea S2 Mini.
In afara de diferentele legate de dimensiune, ce alte diferente mai sunt intre aceste doua telefoane?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi COMPARAŢIA între cele 2 modele la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/3656

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Imi poti da un link la Galaxy S2 Mini? Eu nu cunosc acel telefon!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru FerLin):

Da..bravo..ce sa vezi, acelasi care l-a dat si bursuc.el nu prea stie ce vorbeste.
S2 MINI NU EXISTA. Tu macar ai daca s-a lansat? Si eu nu cunosc un telefon care sa se fi lansat la 2 ani dupa anuntul oficial.

| FerLin explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Cum sa nu existe S2 MINI. Intra pe site la Orange si il gasesti in oferta lor de telefoane la abonament.
Si in afara de asta am mai vazut tot pe TPU o "intrebare" in care unul zicea ca si-a luat s2 mini si ca vrea sa-l dea ca e prea mic pentru ce-si doreste el si cerea o alternativa.

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-mini-2

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru FerLin):

Ce sa iti zic..NU STII cat de mult pot sa ma abtin din injurat.
SAMSUNG S6500 ESTE GALAXY MINI 2. NU ESTE S2 MINI. S2 MINI NU EXISTA.
SI DACA SUNTEM NOI JMECHERI, PUTEAI MACAR SA VERIFICI CA TELEFONUL DIN LINKUL ASTA Http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-galaxy_s2_mini-3656 (CARE TU L-AI DAT) ESTE DIFERIT DE CEL DIN LINKUL ASTA www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-mini-2.
Astept cu nerabdare un raspuns.

| FerLin explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Ai probleme cu autocontrolul? Viziteaza un psiholog!
Chiar daca ai dreptate ca sunt doua telefoane diferite nu inteleg de ce trebuie sa reactionezi asa ca nu te-am injurat in nici un fel.
Chiar daca e Galaxy S2 Mini sau Galaxy Mini 2 GT S6500 sau ce versiuni or mai fi, nu a vrut nimeni sa te jigneasca asa ca take it easy.