| hardybyt a întrebat:

Am o intrebare: Mi-am descarcat pe telefon (s plus) Dr. Driving si am vazut undeva : "rate this! +100G" Cum dau rate ca sa imi primesc cei 100 gold, am dat la evaluare 5 stele si am lasat comentariu dar nu am primist nimic. Dau funda daca ma ajutati.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Dupa ce ai dat pe optiunea de rate dai back sa iti revina in joc. dupa care iesi si intri din nou. teoretic ar trebui sa mearga asa.

ai mai putea sa folosesti aplicatii gen gamecih, sau Gameguardian. cu ele poti cauta valori gen gold, HP, MP, etc. si le poti modifica.

| hardybyt explică (pentru Danzell):

Nu m-ai ajutat cu nimic. MORI!

| Danzell a răspuns (pentru hardybyt):

Bai puradelule, eu am incercat sa te ajut. Dar daca mai noi asa se multumeste, atunci sa mori tu!