| educhoo123 a întrebat:

Am o intrebare si sper sa gasesc o solutie.
Am un Lg L3 E400 instalez jocul si apoi imi cere sa downloadez aditional files fie prin wi-fi, fie prin pachete de date. Nu dispun de coneziune wi-fi unde stau iar prin pachete de date o sa fac costuri pe trafic. Intrebarea mea este: nu pot cumva ca acele aditional files sa le pot downloada tot cu calculatorul, ulterior sa le copiez in telefon? Daca da, va rog sa imi dati un link de unde as putea sa downloadez cateva jocuri (de preferat produse de Gameloft) ofer funda!

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca ai spune si ce joc vrei ar fi mai usor

| educhoo123 explică (pentru RB26DETT):

Indiferent, da as prefera un link de unde sa downloadez cat mai multe

| RB26DETT a răspuns (pentru educhoo123):

Poti incerca sa intri pe filecrop