| parfum11 a întrebat:

Am o intrebare simpla in legatura cu apelul de asteptare. Pana acum am avut doar smartphonuri pe Android si atunci cand sunam pe cineva, in timp ce persoana vorbea la telefon, ma anunta ca sunt in asteptare. Acum am un iPhone 5 si chiar daca sun pe cineva care vorbeste deja la telefon, nu ma anunta nimic. Ce pot sa fac sa imi apara ca sunt in asteptare? Mersi mult, dau si funda!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuiesc facute ceva setări, mergi la cei care repara telefoane, ca daca umblii tu il strici, sa inteleg ca e dual sim?

| gc4494500 a răspuns:

Mare prostie ai facut ca ai renuntat la android, iphone au probleme mari la softuri si risti sa pierzi date importate sa sa iti fie furata identitatea http://goo.gl/rYMB7q