| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Am meria plina in telefon si cand vreau sa descarc o poza sau o aplicatie sau orice spune ca nu e spatiu de stocare. Dar nu inteleg de ce caci am card si in el am 2 giga liberi. Toate lucrurile descarcate sunt trimise in card. Am verificat si in card sunt setate sa se descarce dar totusi nu merge. Ce sa fac? (nu pot elibera memoria telefonului caci nu am ce sterge ) (windows phone Nokia lumia 530)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Memoria ta s-a umplut cu date (cache) ori ai o aplicatie pe acolo care sterge cache sau unica metoda e sa il resetezi si sa formatezi cartela sd

| Prefix a răspuns:

Dascarca tot ce ai