| Erica33 a întrebat:

Am o mare problema cu telefonul bag cartela si bateria in el dar imi scrie ca nu am initializata nicio cartelaSIM. Acum o saptamana mi-am schimbat cartela deoarece cealalta s-a ars si asta o am de o saptamana si nu am avut probleme cu ea pana acuma PS:am si credit pe ea. FUNDA si voturi

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Eu zic ca daca telefonul tau a ars cealalta cartela eu fi facut ceva si lui asta parerea mea este ca momentan problema ta e la telefon nu la cartela

1 răspuns:
| Erica33 explică (pentru 8mariastar):

Multumesc nu m-am gandit la sata