| Ilovecluj a întrebat:

Am o mare problema! Irritating mi-am unitary parole la iPhone 4 si azi l-am deblocat... Dar mi s-au dus, cum era de asteptat, toate nrlele si pozele. By am cont pe ICloud deci... Pot sa mi le recuperez? Fără sfaturi gen "nu" pls

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Depinde daca ai si back-up pe iCloud sau doar functia find my iphone. Daca ai back-up poti. Ti-a explicat Sebastian cum se face restaurarea, mai adaug insa precizarea ca trebuie sa ai internet wifi si ca dureaza destul de mult pana descarca toate datele de pe iCloud si le restoreaza. La fel poti sa le recuperezi si daca ai back-up pe iTunes. Succes

| Ilovecluj explică:

Multumesc, sunteti singurele ganduri de prin zona care nu sunt negative...

| Sebastian123456 a răspuns:

Da! Da, poti! Eu am un iPhone 5s si am patit la fel. Intra in setari =>general=>resetare=> stergeti tot( erase all data) si cand se va inchide setezi limba, etc si nu apesi iPhone nou ci back-up, su da-l pe cel mai recent. Sper ca te-am ajutat.