| Zambaretu1 a întrebat:

Am o mare problema. Tata e plecat in alta tara si cand il sun zice "Network Busy" si mai il sun odata si zice " Persoana apelata nu este disponibila momentan".
El este pe Cosmote, eu la fel. Poate n-are credit pe telefon el si nu merge. EU l-am sunat sa vad daca a intrat in tara.
Dar daca el e in afara tarii, si zice ce am zis eu mai sus, inseamna ca e inchis telefonul?

4 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Nu, inseamna ca nu are credti si nu iti poate raspunde, incarca-l cu 3 euro si suna-l dupa.

| AssaSinNKidD a răspuns:

Nu. Inseamna ca nu mai are credit. Aceeasi problema am patit-o si eu.

| Zambaretu1 explică (pentru AssaSinNKidD):

Multumesc, dar nici mesajele nu le primeste. Adica nu-mi arata pe tel. Delivery Message. Zice doar waiting for delivery. crying((((.

| AmD a răspuns:

Asta inseamna ca nu mai are credit suficient pentru a-ti raspunde!

Gaseste alta modalitate de a comunica c el, poate pe internet! happy