| elena0597 a întrebat:

Am o mica problema. Am activat modul privat pe telefon (S5 mini), am ascuns vreocateva fișiere, iar acum nu le mai pot vedea. Aveți idee cum pot sa le scot din acest mod?

1 răspuns:
| anonim66231 a răspuns:

Ai facut greseala de a deschide telefonul tinand in acelasi timp butonul de volum minus, poate ca nu ti-ai dat seama, dar trebuie acum sa-l repornesti, dar fara a mai tine apăsat pe tasta volum minus...acest mod a fost facut pentru a ascunde jocurile,si fisierele,daca nu merge sa iasă din mod, chiar daca l-ai repornit, resofteaza-l dar atenție o sa-ti șteargă tot...