| ș53fan a întrebat:

Am o nelămurire. Știți aplicația de la Vodafone pe numele său Vodafone Shake? La voi merge să activați și să acceptați termenii și condițiile acestei aplicații? Că pe mine nu mă lasă... Și pentru cei care au putut activa...la ce este bună această aplicație? Adică ce poți face mai exact cu/pe ea?

Răspuns Câştigător
| grigorearzoiu a răspuns:

Vodafone Shake este o aplicatie care iti oferea 3 avantaje din care sa alegi. Nu poti accepta termenii si conditiile datorita unui bug de la aplicatie. Lasa un reviw pe google play iar cei de la Vodafone iti vor rezolva problema mai mult ca sigur. Fundita?

| ș53fan explică (pentru grigorearzoiu):

Salut! Am rezolvat între timp problema! Oricum, ce pot să spun este că :Mulțumesc! Am rezolvat, fără a fii nevoie să le trimit un review celor de la Vodafone...Ce să zic.Îți voi da fundita bine meritată! Salut! Și La Mulți Ani pentru ieri!

1 răspuns: