| mariusicabossulica a întrebat:

Am o pereche de casti pentru Nokia nu mai stiu ce model si eu acum mi-am luat un Nokia lumia 520 castile nu sunt ale lui si castile astea au un buton cand le bag in telefon si tin apasat butonul se aude bine cand ii dau drumul se aude prost din ce cauza? Nu pot sta toata ziua cu degetul pe el laughing) Funda!

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Si eu pateam din astea cand aveam acest Nokia in mod normal le scoteam din jack si le puteam inapoi de cateva ori si nu se repeta problema