| fis a întrebat:

Am o problema, am o optiune activata de la Orange young si vreau sa mai activez una de la ramura roaming si international, care imi ofera 20 min. internationale pe mobil si fix in schimbul a 4 euro. Cum am mai spus eu am deja o optiune activata dar pot sa o activez si pe aceasta fara probleme sau nu imi accepta 2 optiuni active? Va rog frumos ajutati-ma dau funda si am nevoie foarte repede de un raspuns

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate activa si ce-a de a 2-a optiune.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Costa foarte mult 4 euro doar 20 de minute pe international, incearca sa vorbesti la relatii cu clientii sa vezi poate au vreun abonament care sa aiba deja incluse minute pe international iar daca ai cartela exista variante care au incluse mai mulye minute pe international, fara sa fie nevoie de o optiune speciala asa de scumpa.

| fis explică (pentru mixxjim):

M-am gandit si la asta dar am nevoie doar luna asta si nu are rost sa imi schimb numarul pentru o luna