| alexynyo002 a întrebat:

Am o problema am schimbat fontul telefonului si nu il mai pot debloca..cum pot da revenire la setarile din fabrica? fara sa folosesc meniul care imi e inaccesibil?

Răspuns Câştigător
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Inchide telefonul apoi il pornesti apasand deodata pe butoanele Home+Power+Volume- si iti va aparea un meniu unde va trebuii sa umblu cu tastele de voum si home si alegi Factory Reset apoi Rebootbig grin

| alexynyo002 explică (pentru FaraSperantaSEN):

Ms mult...M`ai scapat de o reinstalare de soft...

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru alexynyo002):

Cu mare placerebig grin

3 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Mda nu stiu de ce am avut o impresie ca ai Samsung galaxy ca asa citisem mai sus. daca ai Samsung galaxy sau ceva cu android asta ar trebui sa mearga