Întrebare recomandată | Reyskate99 a întrebat:

Am o problema, am un Samsung chat335 si de ex pot sa il incarc toata noaptea ca dimineata si daca nu il folosesc se descarca. Si daca de ex inainte sa se inchida el il inchid eu si cand il aprind vad ca am 3 liniute da si alea sa duc imediat ce il utilizez sau nu neaparat.Ar putea fi din cauza bateriei sau sau a telefonului? ca mai am garantia si daca e a bateriei garantia acopera plata unei baterii noi?

3 răspunsuri:
| pysy5 a răspuns:

Am si eu tot un astfel de telefon daca zici ca e in garantie te sfatuiesc sa te duci si ei til face indiferent ce problema ai avea, dar iti spun din propria experienta ca e de la baterie, bine inteles asta o poti cumpara si tu dar ca sa fi mai sigur dul la un gsm care iti acopera garantia reparatia

| darrio2007 a răspuns:

Bateria este de vina.Mergi acolo de unde l-ai cumparat si ti se va spune ce ai de facut.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Si eu am probleme cu telefonul meu, dar cauza e bateria. Daca il las, de exemplu, 1h sau 2h, deja scade o liniuta...cred ca la garantie trebuie sa-l dai si sa iei altul...o seara placuta!