| Eugeniusu a întrebat:

Am o problema, cand am intrat prima data pe mess pe telefon mi-au ramas toate numele persoanelor(id-urile) salvate in locul unde am numerele(contactele) in telefon. Eu vreau sa le sterg din contacte dar sa nu le sterg si din lista de Messenger, iar id-urile persoanelor imi raman salvate in telefon chiar si dupa ce ies de pe mess. Imi este foarte greu sa gasesc numerele de telefon pentru ca am 55 numere salvate iar in plus 200 si. de id-uri cu alte nume de pe mess, ma incurc si ma deranjeaza. Am telefon Samsung Galaxy S2 cu Android... daca ajuta. Cine ma poate ajuta si imi da un raspuns corect primeste funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Ai facut sincronizare.
Sigur ai fost intrebat dar din graba nu ai citit si ai DA la sincronizare.
Poti sa le stergi ca nu se sterg din lista de mess.
O zi buna.

1 răspuns:
| WH a răspuns:

Sterge-le din contacte, dar sa nu ai internetul sau mess-ul deschis ca e posibil sa se stearga si de acolo.