| CronikusXD a întrebat:

Am o problema ce am intalnit o la ultimele mele doua telefoane. Cand il bag la incarcat la pc, sau cu incarcatorul conectat la o priza diferita de cea pe care o folosesc de obicei, incepe sa faca figuri si sa se apese singur. La ala vechi mai treceam cu vederea ca oricum voiam sa l schimb si aia e. Da la asta nou parca ma doare sufletu. Care i faza si spuneti mi daca ati mai patit si voi si cum ati rezolvat?

1 răspuns:
| Ionita_Constantin_2001 a răspuns:

1 Schimbaiti telefonul
2 Bateria este de vina în ori ce moment daca o încarci si are 56% si stai pe el se face 43% si dupa se blocheaza 10 minute dupa acea se descarca bateria pe secunde este rip