| violeta88 a întrebat:

Am o problema cred cu telefonul meu. Cand sun sau sunt sunata nu ma aude persoana cealalta dar eu o aud ff bine. S-a mai intamplat chestia asta ca telefonul asta e de la cineva si cand sunam persoana care mi-a dat telefonul cu un alt telefon pe care il aveam eu atunci dar dupa ceva timp se auzea. Cred ca ati inteles ceva dar nu stiu ce i-a facut ca dupa aia a mers. Oare o fi ca stau prea mult pe telefon adica ma joc jocuri? Am un AllVIEW VIPER.Nu pot sa ma duc la service ca nu am timp si nici bani si daca ar fi obligatoriu cat ar costa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tuderlus a răspuns:

AllVIEW VIPER Vine cu un microfon foarte prost si eu am avut aceas problema l-am dus la reparat mi-a schimbat microfonul a costat doar 50lei.

3 răspunsuri:
| SwedishMeatball a răspuns:

Este posibil sa fie o problema cu micofonul, cel mai bine este sa il duci la reparat si ti se va spune acolo despre ce este vorba.

| florin8ake a răspuns:

Banuiesc ca e ceva de la microfonul telefonului tau. E cam uzat.