| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Am o problemă cu bateria zic eu pentru ca la durata estimată viata bateriei imi apare cu 100% 10 ore si am pubg mobile instalat, oare e de la el?
Telefon A6 Samsung 2018.
Telefonul are 3 saptamani.
Va rog ajutor.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Acolo iti arata o fuctionare normala, cand pentreci mult pe telefon nu dureaza atat, mai ales cand joci jocuri.

| Benyamin173 a răspuns:

Cred ca se refera la 10 ore de funcționare in continu', ceea ce zic ca e destul de bine pentru un telefon mid buget.

| NoahKaan a răspuns:

Sunt muuulte tutoriale foarte foarte bune pe Youtube. Scrie doar atat: Cum sa te tina bateria la telefon