| Daniel9988 a întrebat:

Am o problema cu cartela Orange PrePay.Am reincarcat contul cu 6 euro, am ales optiunea pe care o aleg eu de obicei si gata.Sun la 333, imi spune ca am 6500 MB internet valabili 30 de zile etc.Intru pe internet.Surpriza! Nu mi se incarca pagina.Deci nu merge netul.Rezolvare?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,

Avand in vedere ca ai setarile facute pentru ca pana acum nu aveai nici o problema, iti sugerez sa te duci la un centru de al lor. Sigur te vor ajuta. Eu asa procedez de multe ori cand nu-mi functioneaza ceva, si gasesc ei rezolvarea in 5 minute.

| Daniel9988 explică (pentru Ririru):

Ms. dar am rezolvat.

1 răspuns: