| elmoro01 a întrebat:

Am o problema cu castile de la Samsung Galaxy s4 mini. Nu le pot conecta la telefon, cand incerc sa le conectez la telefon sare din "gaura". Va rog sa imi spuneti daca problema este de la casti sau poate are trebui sa apas pe ceva inainte sa le conectez. FUNDA cel care ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai incercat sa le apesi putin mai tare?

| elmoro01 explică (pentru darrio2007):

Am incercat si tot sare, trebuie sa tin apasat ca sa mearga iar cand i dau drumul sare din nou

| darrio2007 a răspuns (pentru elmoro01):

La mufa este problema.Acolo trebuie umblat.Dar la un service.

| LTAA a răspuns:

Probabil se află o bucată de hârtie în mufa mamă.