| Delocimportant a întrebat:

Am o problema cu conexiunea wi-fi, pe un telefon Blackberry 9900: am internet prin router de la Orange, si imi detecteaza conexiunea, imi zice ca e conectat la routerul respectiv, insa internetul nu functioneaza. Imi apare eroare ca si cum nu as fi deloc conectat la internet. Doar internetul de pe cartela imi functioneaza.

1 răspuns:
| vioreld a răspuns:

De pe un alt telefon ai incercat sa te conectezi sa vezi daca problema persista?