| Cineva994 a întrebat:

Am o problema cu contul de Skype care mi-a fost blocat. Cand incerc sa fac verificarea de securitate cu numarul de telefon imi apare aceasta eroare : usage limit exceeded. try again tomorrow! Am incercat si cu alt numar si la fel. Ce pot face?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil ai schimbat parolele sau numarul de telefon numai corespunde cu cel cu care ai facut contul, acum fa ti alt cont cu noile parole adrese de mail si numarul actual de telefon, si nu le mai tot schimba ca o sa i ți stearga administratorii contul skype.