| silviu_7255 a întrebat:

Am o problema cu difuzorul unui Desire HD. Dupa ce l-am incarcat ultima data nu mai functioneaza deloc. volumul este dat la maxim dar nu se mai aude nimic. ce as putea sa-i fac sa functioneze din nou? sau s-a stricat difuzorul asa brusc. straight face

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Se poate sa se fi stricat. Daca nu vrei sa il lasi la service si sa il repari, solutia e simpla, faci comanda pe net la un speaker (poate chiar si la mana a doua) si il instalezi, se instaleaza foarte foarte simplu. Succes. Cauta pe net un tutorial, gasesti cu siguranta, este un telefon popular.

| darkberrry a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie cu tableta, cel mai bine e sa te duci la reperat cu elwinking