| DenisaMaria288 a întrebat:

Am o problema cu routerul.Nu mergea netul chiar daca aveam wi-fi ul deschis asa ca m-am gandit eu sa apăs pe butonul wps de la router, am apăsat de cateva ori si acum nu mai imi apare nici reteaua si beculetul de la wps este stins.Cum rezolv problema?

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Probabil l-ai resetat, sau (wps = wi-fi protected setup) l-ai pus in modul de protectie. Incearca sa-l formatezi, cauta un orificiu undeva si introdu o agrafa pana se aprind toate led-urile si se sting. Dupa aceea reia procesul de configurare.Nu are nimic grav.