| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Am un Nokia ashe 320, asemanator cu Nokia c3.
Deci am dat la revenire la setarile din fabrica, si mi-a disparut tot de pe el, calculator, aplicatiile mele, toate setarile.
Adica era firesc sa se intample asta, dar nu si cu calculatorul si toate astea. Nici nu pot sa intru pe internet, adica ma conectez la WLAN dar nu pot sa intru pe internet, imi zice ceva de la setari.
Cum pot sa bag inapoi totul pe el, dar fara sa ma duc la un service ceva...
FUNDA

1 răspuns:
| Mihai75 a răspuns:

Ai incercat sa mai dai inca o data revenire la setarile din fabrica?
Nu sunt sigur c o sa mearga dar incerca daca nu merge dul la un service ca sa rezolvi problema.
Sper ca am fost de ajutor si ca merit funda big grin