| 1Q a întrebat:

Am o problema cu telefonul, atunci cand vorbesc cu oamenii la telefon, oamenii cu care vorbesc imi spun ca nu ma aud cum trebuie, ma aud cu intreruperi, acum eu nu am o problema cu semnalul am toate liniutile si nici cu telefonul merge microfonul, tot ce trebuie, stiti cumva ce pot sa fac, o fi de la telefon sau de la abonamentul Vodafone?

1 răspuns:
| Jurasim a răspuns:

Contacteaza echipa de suport, un centru service autorizat sau operatorul de telefonie mobila; cunosc pe cineva care a avut aceeasi problema si poate fi de la difuzoru telefonului, daca intra praf prin gaurile alea, asta se intampla; poti sa il desfaci si sa cureti locu ala daca te pricepi sau daca nu sa faci ce am scris mai sus