| Eugeniusu a întrebat:

Am o problema cu telefonul... Cand am intrat prima data pe Messenger mi-au intrat toate persoanele(id-urile) la contacte(numerele de telefon). Eu doresc sa le sterg de la contacte dar nu si din lista de Mess. Ma deranjeaza foarte mult cand vreau sa caut un numar, pentru ca am 55 de persoane si 200 si. de id-uri. Am telefon cu Android Samsung Galaxy S2 daca ajuta la ceva. Multumesc, dau funda la cel care da raspunsul corect! :d

2 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Iesi de pe mess, iesi de pe internet si sterge-le din contacte. Altfel risti sa le stergi si din lista de messenger. O zi buna

| Louysse a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie...ca sa scap de ele le.am sters din agenda, dar problema a fost ca unele din id-uri s-au sters...