| Quba a întrebat:

Am o problema cu telefonul, in timpul apelului ecranul se stinge aproximativ 2 secunde apoi se aprinde inapoi, ce trebuie sa fac sa nu se mai aprinda atat timp cat il tin la ureche?

2 răspunsuri:
| alexutzu11100 a răspuns:

Se poate sa ai o problema cu touch-ul.Incearca sa i-l schimbi, dar daca nu e de la touch, inseamna ca e din telefon.

| ali0001 a răspuns:

Pai asta e ceva normal. Si mie cand il pun la ureche, ecranul se stinge iar cand il tin pur si simplu in mana, se aprinde. Nu trebuie sa iti faci griji! happy :* sper ca dai FUNDA...