| Alexandru80 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu,nu stiu sincer ce are,de la ultimul update,mi se tot blocheaza,cand ma joc ceva imi iese dupa un timp,in google chrome sau alt browser la fel,uneori nu il pot debloca, un pic de ajutor va rog...precizez telefonul ngm dynamic racing gp android 4.2.1.Dau funda happy

2 răspunsuri:
| RaDu0009 a răspuns:

O fii de la memorie cred ca memoria este plina, sau daca nu e asta dai formatare la telefon

| Alexandru80 explică (pentru RaDu0009):

Pai nu stiu ce sa zic i-am dat reset si degeaba happy ce pot sa zic de la ultimul update imi face asa inainte nu aveam probleme...