| GEORGEL2012 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Samung c3222, il am de vreo 3-4 luni cu o cartela cosmote, si acuma face figuri! se inchide brusc, si ca sa il pot redeschide trebuie sa scot cartela si bateria si abia apoi sa-l pornesc! oare ce are?
dupa 3-4 ore in stand by se inchide! ce sa fac?
service e numai in Bucuresti, eu nu-s din Bucuresti, si nu as vrea sa trimit acolo pentru ca eu am nevoie de telefon!

1 răspuns:
| Marwell a răspuns:

Daca se inchide asa din senin incearca sa-i faci un factori reset, poate ajuta, posibil ar fi ca e un program care ii da o eraore si de asta se inchide