| Sstefy a întrebat:

Am o problema cu telefonul (Vodafone 858 smart) nu se mai deschide....scrie"unpacking"si "update failed" ce ii pot face? big grin

Răspuns Câştigător
| ClaudiuTDG a răspuns:

Intra in "Recovery menu". Daca nu stii cum iti explic acum:
TIne apasat butonul de pe care dai volumul mai tare si tasta "Power on". o data intrat alegi cu butoanele de la volum "Factory reset" si selectezi cu tasta "Power on". toate datele tale (contacte,mesaje, muzica, fotografii etc) vor fi sterse daca nu le-ai salvat, macar pe unele, pe un cont google :)

Pentru mai multe detalii
http://www.hard-reset.com/vodafone-858-smart-hard-reset.html