| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul... vreau sa descarc ceva dupa magazin play si imi da eroare,"spatiu insuficient.", dar eu m-am uitat la memorie si am destul spatiu? Multumesc!

2 răspunsuri:
| DixieBloom a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat asta.Ar trebui sa resetezi de TOT telefonul. Daca ai Cardul ala special pentru memorie cred ca poti salva TOT in card.Nu mai stiu cum se numea.
Ar fi bine sa te informezi mai intai.

| Pasat_Ilie_1994 a răspuns:

Memorie microsd si memoria la telefon care mai are fiindca ambele cred cau ca trebuie a avea cel putin dublu mb fata de cit are aplicatia