| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un Allview. Îmi arata ca mai mai am spatiu liber 400 mb, din 5 gb, iar eu am aplicații ce in total cred ca au 500 mb maxim.Si pe lângă asta, acum vreau sa descarc o aplicatie de 50 mb si zice ca nu am spatiu suficient. Ce as putea sa îi fac?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In memoria asta este inclus si sistemul de operare. Instaleaza o aplicatie de curatare. Sau mai dezinstaleaza aplicatiile vechi, instalate de tine.

| PFlorin16 a răspuns:

Setari=>Stocare(sau unde ai tu memoria)=>Clear cache