| deeamaria97 a întrebat:

Am o problema cu un iphone 3g 8GB.deci cand conectez cablul usb la laptop nu imi arata ca il recunoaste si vreau sa scot niste poze de pe el.tin sa mentionez ca am mai incercat la inca un computer si tot nu merge dar nu este de vina cablul caci el incarca..ati putea sa imi spuneti alta metoda prin care as putea recupera pozele din el dar nu prin itunes? mersi dau funda :*

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Itunes este singura modalitate sau poti sa incerci trimitandu-le prin email.

1 răspuns:
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Instaleaza un iTunes vechi, ultimul nu mai ofera suport pentru modelele de iPhone vechi ca, 2g, 3g-ul sau 3gs-ul