| bigboyeddy a întrebat:

Am o problema cu un IPhone 3GS, 32 GB.
A inceput in ultima vreme sa se restarteze singur, si nu porneste decat daca e conectat la priza sau USB. Oricat de incarcata ar fi bateria, dupa ce il deconectez de la incarcator, tine cam 30 de minute si se inchide. Chiar daca ii dau reset, nu se deschide.

Nu se intampla asa daca ii scot cablul si il las pur si simplu fara sa-l deblochez sau sa umblu pe el. Si nici atunci cand e conectat la USB sau incarcator.

Stie cineva care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Bubu75 a răspuns:

E cumva replica (adica nu este original)? Dupa parerea mea e din soft

| bigboyeddy explică (pentru Bubu75):

Nu, e original. Nu e din soft, am rezolvat cu schimbatul bateriei. Trebuia sa-mi dau seama imediat cum am vazut ca atata timp cat il tin la incarcat merge perfect.
Bateria era veche, iar desi nu se descarca repede, nu mai avea destul amperaj pentru atatea cerinte cate aveau aplicatiile. Baterie noua, asta era raspunsul.

1 răspuns: