| EUeStEEu a întrebat:

Am o problema cu un Redmi 9A deci daca intru pe un joc, de ex. și ies că să mă uit pe alta aplicație pentru 10 sec și întru iar de joc mă da de la început, parca as fi șters-o din recente și intrasem iar pe ea. Am mai avut o problema cu mailurile și cineva mi-a zis sa activez sincronizarea și a mers, acum nu știu ce pot face, țin să menționez că telefonul a fost resetat acum 2 zile și nu are memoria încărcată și apropo mai am un Telefon Redmi 7A și nu face la fel, e totul ok.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul tău nu este un telefon pentru gaming. Doar text, apel, aplicații de socializare, jocuri simple. Posibil ca asta sa se întâmple din cauza lipsei memorie ram, având o mulțime de aplicații instalate în telefon memoria RAM este încărcată și spațiu liber rămâne foarte puțin.