| TudorC47 a întrebat:

Am o problema cu wi-fi ul pe telefon,
Merge un timp dupa se opreste si dă eroare, il opresc il pornesc merge un timp si iar se opreste
Doar pe telefonul asta se intampla
Pareri?

1 răspuns:
| SketchFEVER a răspuns:

Incearca sa intrii la Developer Options din setari (daca nu iti apare du-te la Despre telefon / About phone si apasa de 7 ori pe build number, pana iti spune "You are now a developer") si sa cauti optiunea "Use legacy Android DHCP Client" si o bifezi, iar daca asta nu merge se poate sa ai o eroare de soft. Un update de soft poate rezolva problema.