| Kqkqkqmqqmmw a întrebat:

Am o problemă dacă o pot numi aşa, am un telefon A70 Samsung şi am şi încărcător la el ...doar de câteva săptămâni, încărcătorul face figuri când îl bag la încărcat primesc notificare cu mesajul " Check your changer connection " dar cablu e bine băgat şi în încărcător şi în telefon şi încarcă greu...dar nu tot timpul e aşa. Câteodată (rar) când îl bag îmi apare fast changer şi atunci încarcă repede ..care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Incearca alta priza, ori e ceva cu mufa

| xpoisonxdartx a răspuns:

Schimbă cablul, e întrerupt și nu mai încarcă cum ar trebui.