| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă gravă!
sper să intelegeti:

Am un cont de Fbk facut cu numar de telefon.
Cartela e defecta si cred ca mi-au sters numarul de pe cartela.
o sa ma duc sa imi incarc cartela si sunt sanse sa imi treaca alt numar pe cartela, iar numarul respectiv va fi sters definitiv...
dar cum ramane cu contul meu de Facebook?
Voi putea sa mai accesez pagina de Facebook?
sau aș putea să adaug o adresea de mail in locul numarului de telefon la contul de Fbok?

sper c-ati ințeles!

happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand schimbi cartela sim, daca este dezactivata, ti se da acelasi numar, dupa ce iti copiaza numerele de contact pe care le ai in alta cartela. Asa ca iti poti accesa contul in continuare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai acces la contul tău de Fb, poți adăuga o adresă de email sau un alt nr de telefon. Încearcă așa:
Setări→General→Contact→Editează→Salvează modificările

Dar, dacă ai uitat parola și nu mai ai acces nici la nr de telefon cu care te logai, atunci situația e tristă. Nu-l mai poți recupera.