| XpLoLoXp a întrebat:

Am o problema, imi puteti spune. care telefon este mai bun:
-telefon E-boda V410 Dual Sim Black
-Telefon mobil Karbonn Titanium S6, Dual SIM, 8GB, White
-Telefon mobil Wink City, Dual SIM, 8GB, Black
-Smartphone AKAI Quadra GW5009, 5", 8MP, Quad Core
-Telefon mobil Vonino Xylo, Dual SIM
Care ar fi mai bun? pentru o fata de 15 ani?

Răspuns Câştigător
| Getting4you a răspuns:

Mama lor de telefoane, ca si eu is indecis intre 2 telefoane (Huawei p8 lite si Asus zenfone 2) si habar n-am pe care sa-l aleg happy Din telefoanele de mai sus eu as alege Wink City pentru design si specificatii.

1 răspuns:
| wLt a răspuns:

Nu știu ce să zic, aceste telefoane nu sunt foarte cunoscute, sincer să fiu, mai bine ți-ai achiziționa un Samsung.
În fine, aici trebuie și un telefon de durată, nu contează doar specificațiile lui, tu alege un telefon care îți place foarte mult. Eu aș alege Wink City.
Baftă!