| vampir1 a întrebat:

Am o problema in legatura cu telefonul LG optimus me p 350 mereu cand imi bag un joc scrie la instalare eroare la analiza pachetului ce pot sa fac? PS:imi puteti da un link de unde pot sa pun jocul iron man 3 pe telefon android si fara sa-mi apara eroarea in afara de google play funda.

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Pai incearca de pe mobile9 aici sunt multe jocuri si poate gasesti si iron man 3 dar cel mai bine reseteaza tellu ca dupa nu o sa iti mai faca figuri si poti sa iti descarci direct din marget play jocul plus ca din market este mai sigurwinking