| εмiLч97 a întrebat:

Am o problema la magazinul de aplicatii de la Windows Phone (am Nokia Lumia 625). Chestia asta e cam de vreo saptamana si desi sunt conectata la Wi-fi se deschide o fereastra si spune: "Problema la finalizarea cererii. Incercati din nou mai tarziu. Acest cod eroare poate fi util pentru mintile iluminate: 805a8011" iar singura optiune dupa ce citesc mesajul este "Inchideti". Ce ar trebui sa fac"?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 24082000 a răspuns:

Sa nu-ti mai iei niciodata Nokia Lumia nu sunt bune, si fratele meu are iar cand da sa intre pe fb sta putin si dupa telefonul se intoarce singur la meniu!

| Zingaro_Giorgio_1990 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Aceasi problema o am si eu... si nu gasesc rezolvarea...