| EuSuntSebiSiSuntJMK a întrebat:

Am o problema la telefon literele se vad conturate cu negru dar nu in toate la toate aplicatile si la ora din colt lafel.Ma puneti ajuta sa il fac sa fie normal ca inainte era altfel...

4 răspunsuri:
| PăvălucăIustina a răspuns:

Instalează o tastatură de pe Magazin Play. Sunt foarte multe. Sau dacă nu merge încearcă să restartezi telefonul. Pozele, melodiile, etc. vor fi șterse dar așa sigur de va rezolva problema.

| Burebista31 a răspuns:

Intra in setari apoi la afisare si trebuie sa gasesti acolo ceva despre tipul de scris

| EuSuntSebiSiSuntJMK explică (pentru PăvălucăIustina):

Nu e asta. Cum ar fi cauti cv pe yutub si dupa apare ciudat. E litera ingrosata... Da nu doar la aplicatia aia.

| EuSuntSebiSiSuntJMK explică (pentru Burebista31):

Acolo am dimensiune, lumina, imagine de fundal, daydream, cand disp. e rotit.