| alexfaimosilul a întrebat:

Am o problema la telefonul Nokia lumia 435 dual sim:
-In Ianuarie 2016 imi sparsesem telefonul cam tare dar mergea ca inainte doar ca era spart
-Intr-o seara imi pusesem telefonul la incarcat cu incarcatorul original, imi aparuse ca se incarca dar nu se incarca se descarca.Mi-am gasit un cablu usb in seara aceea de la telul precedent si l-am pus se incarce si se incarca.S-a incarcat asa 2 saptamini si iarasi tot intr-o seara il pusem la incarcat si aparea ca se incarca dar dimineata era gol nu se aprindea. Am asteptat 2 sapt, Si mi s-a aprin incarcandu-se cu acelasi cablu usb.Am stat cu telul aprins 2 zile si dupa tot intr-o seara aceeasi treaba si dimineata era tot gol.De atunci am asteptat si mi-am luat un incarcator cu 50 de lei si mi se incarcase o saptamana dupa era iarasi gol.Acum la calculator daca il pun la cablu usb imi apare uknown device(error code 43)
Ajutorrrrrrrrrrrrr

Răspuns Câştigător
| Uniq a răspuns:

Salut, poate fi problema de la modulul de încărcare (flex mufa încărcare). Poți verifica la un service GSM.

| alexfaimosilul explică (pentru Uniq):

Sa stii prinde bine! thx

1 răspuns: